Haberler

Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı…

10-kasim-sosyal-medya

Bugün Ulu Önderimiz laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün aramızdan ayrılışının 78. Yıl dönümü.

Söz Verdik;

Hepimiz Cumhuriyete ve devrimlerine gönülden bağlılığımızla, Mustafa Kemal ATATÜRK’ü yüreklerimizde taşıyor, zihinlerimizde yaşatıyor, onun öğretilerini bir yaşam biçimi olarak benimsiyoruz.

Karanlık bulutlar gökyüzünü kaplarken, bizler yüreklerimizdeki Atatürk inancının ışığıyla aydınlanıyoruz. Ata’mızın bizlere emanet ettiği bu topraklarda Türkiye Cumhuriyeti güvencesi ile yaşıyor, aydınlanma ve uygarlaşma yolunda attığımız adımlardan asla vazgeçmiyoruz.

Barış için, özgürlük için, demokrasi için, insan hakları için mücadele ederek, laik cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkıyor, haklarımızın kısıtlanmasının karşısında dimdik duruyoruz.

Onun zihninde, onun fikrinde gençler yetişmesi için var gücümüzle mücadele ediyoruz

Biliyoruz ki; Mustafa Kemal ATATÜRK bugün bedenen aramızda değil, ancak her daim yanımızda, aklımızda, fikrimizde, en önemlisi gönlümüzde.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete uğurlanışının 78. Yıldönümünde sevgi, saygı, minnet ve özlemle her gün olduğu gibi bir kez daha anıyorum.

Ülgür GÖKHAN

Belediye Başkanı