Genel,  Haberler

Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’ın CHP’nin 94. Kuruluş Yıldönümü Nedeni İle CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Gönderdiği Mesaj…

Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı

Sayın Genel Başkanım;

Cumhuriyet Halk Partisi, Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün kurucusu ve ilk genel başkanı olması onurunu taşıyan Türkiye’nin en köklü, en eski, ancak hep en yenilikçi partisidir.

Cumhuriyet Halk Partisi her daim çağdaşlığın öncüsü, laik ve demokratik Cumhuriyetin güvencesi, ülkemizin içinden geçtiği şu zor süreçte de varlığınız ve kararlığınızla adeta Adaletin Abidesi olmuştur.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlerin övünerek hatırladığı bir sözü vardır. “Benim iki büyük eserim vardır, biri Cumhuriyet, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir.” Bu sözler bizler için bir gurur kaynağı olmanın yanı sıra, omuzlarımıza büyük de bir sorumluluk duygusu yüklemektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Halk Partimizin 94.kuruluş yıldönümü kutlar, laik, demokratik ve adaletli günlere ancak partimizin iktidarı ile kavuşacağımıza olan inancımla, çocuklarımıza güzel, güneşli bir yaşam sunmak için mücadelemizi tüm kararlılığımızla sürdüreceğimizi ifade etmek isterim.

Başta kurucumuz Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm mücadele arkadaşlarını şükranla anar, CHP’ye katkı ve gönül veren tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ülgür GÖKHAN

Belediye Başkanı