Genel,  Haberler

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “Kentin nabzı gençlerle atar”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl ve Merkez İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği kahvaltı etkinliğinde kentli gençler ile buluştu. Gökhan, 2 Şubat Cumartesi günü 10.00’da Troy Huqka’da kentin gençleri ile bir araya gelerek seçim kampanyasının startını vermiş oldu. “Kentin nabzı gençlerle atar.” diyen Gökhan, gençlerle fikir alışverişinde bulundu. Kahvaltıda ayrıca; Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın seçim müziği ilk kez görücüye çıkmış oldu.
Başkan Ülgür Gökhan’ın seçim sloganı görsellerde “17 EN GENÇ, EN ÖZEL EN GÜZEL” vurgusu ile yer aldı. Coşkuyla Başkan’ı karşılayan gençler; “Başkan Ülgür Çanakkale Özgür” sloganları attı.
Gökhan, gençlere hitaben yaptığı konuşmada; birlik duygusunu vurgulayarak; “Sizler belediyeniz ile gönül rahatlığıyla övünebilirsiniz. Bu kentte benim gibi başı dik alnı açık gezebilirsiniz. Bir sorunuz olduğunda biliyorsunuz bu kentin her yerindeyim her an bana ulaşabilirsiniz. Her yıl denetleniyoruz. Hiçbir açığımız yok. Kamu zararına en ufak bir hatamız yok. Bizler halkın belediyesiyiz. Gençliğin dinamizmi ile en genç ve en özel 17, enerjisini yurda yayacak. Bir ülkede gençler özgür olursa herkes özgürleşir. Gençliğe verdiğimiz önemi belediye meclis üyeliği eğilim yoklamasında gördük. Belediye meclis üyeliğimizde gençler ve kadınlar demokrasi ile ilk sıralara yerleşti. Yalnızca seçim döneminde değil her zaman demokrasiyi önemsiyoruz. Gençleri sadece bayrak asarken değil, bu kenti yönetirken ve karar verirken daha çok görmek istiyoruz.” dedi.