Haberler

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Bir eşim Hale Hanım’a bir de Çanakkale’ye aşkım bitmeyecek”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Kemalpaşa Mahallesi, Tarla Sokak esnafının düzenlediği 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliğine eşi Hale Gökhan ve Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ile birlikte katıldı.
Orkestranın da yer aldığı etkinlikte; Ülgür Gökhan esnaf ile birlikte sohbet ettikten sonra Hale Gökhan ile birlikte dans etti. Dansa çok sayıda kentlide eşlik etti.
Etkinliğin ardından basına açıklamalarda bulunan Ülgür Gökhan “Kemalpaşa Mahallesi, Tarla Sokak esnafının düzenlediği etkinliğe teşekkür ediyorum. Etkinliğe katılan kentlilerimiz ile birlikte bende eşim Hale hanımla birlikte dans ettim. Bu tarz etkinlikler değerlidir ve önemlidir. Bir eşim Hale hanıma bir de Çanakkale’ye aşkım bitmeyecek. Burası kentimizin önemli bir tarihi alanı, bu bölgenin turizme kazandırılması için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımız sürecek ve bölgenin yayalaştırılması adına da önümüzdeki süreçte çeşitli çalışmalarımız olacak. Amacımız esnafımıza katkı sunmak ve bölgeyi canlandırmak. Bu vesile ile tüm esnafımıza hayırlı işler diler, herkesin sevgililer gününü kutlarım.

Video için; https://bit.ly/2Ebo5zo