Haberler

“Genelde İttifak, Yerelde Destek”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İsmet Güneşhan ve Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ile birlikte Saadet Partisi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Saçıkara; “Bu ziyaretlerin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Ne kadar çok birbirimizle konuşursak ülkeyi güzel yerlere götürebiliriz. Basından konuşarak olmadığını şimdiye kadar olmadığının örneklerini gördük.” dedi.
Saçıkara’nın ardından konuşan parti İl Başkanı İsmet Güneşhan; “Yapmış olduğumuz ziyaretlerde Saadet Partisi olmazsa olmazımızdır. Saadet Parti ile iyi ilişkiler içerisindeyiz. Genel seçimlerde beraber hareket ettik. Bu seçimlerde de beraber olacağımıza inanıyoruz. Ülkemiz ciddi problemlerle karşı karşıya. Hepimize büyük sorumluluklar düşüyor.” dedi.
Başkan Gökhan ise; “Saadet Parti ile ilişkilerimiz son seçimlerden beri ve ülkenin durumu ile ilgili ortak sosyal ve ekonomik tespitlerimiz olduğu için yakınlık oluştu. İttifak yapıldı. Yerel seçimlerde ittifak için yasa uygun değil. Fakat yine de parti iradesi var ve destek devam edebilir. Yani bir yerde ittifak devam ediyor. Yola çıktık. Partimiz ön seçimleriyle aday oldum. İki yönüyle meşgulüm. Geçmiş hesabı ve gelecek vaadi. Kitapçıklarımı sizlere de takdim ediyorum. Şeffaf ve hesap verebilir olacağız.” ifadelerini kullandı.