Haberler

Başkan Gökhan, “Kentli İle İç İçe, Gönül Gönüle Çalışmalarımız Sürecek”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,
Hanımeli Ev Yemekleri’nde Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belediye Meclis Üyesi Adayı Rebiye Turan Ünüvar ve İsmetpaşa mevcut muhtarı ve muhtar adayı Özkan Vural ile yemek yedi. Ardından Ekip Kıraathanesi’nde kentlilerle ile buluşan Ülgür Gökhan, kentliler ile sohbet etti.

“Bu kez kendimi daha güçlü hissediyorum. Çünkü seçimle geldim.”

Ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Ülgür Gökhan günün ikinci durağı olarak Çanakkale Turizm ve Tanıtma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaretteki konuşmasında başkan Gökhan; “Yeniden aday oldum. Bu kez kendimi daha güçlü hissediyorum. Çünkü seçimle geldim üyelerimizin iradesi ve desteği ile kentlilerimizin huzurundayım ” İfadelerine yer verdi.

“Başkan’ımla 35 yıllık bir dostluğumuz var”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, üçüncü durağı olarak Türk Anneler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette, Türk Anneler Derneği Başkanı Belgin Akpınar; “Başkan’ımla 35 yıllık bir dostluğumuz var. Meclis üyeliği, komşuluk… Bizler dernekte devam ediyoruz. Severek devam ediyoruz.”
Başkan Gökhan; “Uzun yıllardan beri devam eden bir hukukumuz var. İfade edeyim; derneğin başkanlığını çok başarı ile götürüyorsunuz. Bu konuda can siperhane çalıştığınız için teşekkür ederiz. Yıllardır faal ve temponuzu bozmadan çalışmanızı gözlemliyoruz. Bizler de sizleri ziyarete geldik ve kitapçığımızı getirdik.” şeklinde konuştu.

Günlük programları kapsamında başkan Gökhan Çanakkale Ziraat Odası’na da ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Gökhan’ı ağırlayan Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya; “Herkesin baş tacı olması gerektiğini, herkesin başkanı olduğunu düşünen birisiyim. Yine bir seçim dönemi ve başkanımız yeniden aday. Seçimden sonra kim seçilirse bizim başkanımız. Herkese ne kadar mesafede duruyorsak başkanıma da o mesafede duruyoruz. Yapılan doğruya doğru demeyi, olmayanı da söylemeden durmuyoruz. Örneğin; sürekli hastaneye gitmem gerekiyor. Kar yağdığı günlerde hangi saatte gidersem gideyim, önümde kar kürüme aracı vardı. Bu çalışma için size teşekkür ediyorum. Bunun yanında her aday kendisi için konuşacak. Seçimler karne günüdür. 31 Mart da Başkan’ımın karne günü. ” Şeklinde konuştu.

“Ödevimizi Yaptık”

Başkan Gökhan; “Dediğiniz şey doğru. Biz de ödevimizi yaptık. Karnemizi size getirdik. Geçmiş 5 yılın karnesi burada. 5 yılda; Taşınmazları arttırdık mı sattık mı? Araçlarımız ne durumda? Sizin bütçenizi nerelere harcamışız? Hepsi burada. Bu bizim ödevimiz. Sizler not vereceksiniz. İkinci kitap da gelecek. Onda da önümüzdeki dönemin planları yer alacak.” dedi.