Haberler

“Bu Ülkenin Bu Tür Görüntülere İhtiyacı Vardı”

CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan ile birlikte Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı.

Millet İttifakı CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan eşi Hale Gökhan ile birlikte oyunu Çanakkale Mesleki ve  Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı.
Gökhan; oyunu kullandıktan sonra herkesle selamlaşarak; “Vatandaşlık görevimiz olan oyumuzu kullandık. Görüyorum ki Çanakkaleli vatandaşlarımızda huzur içerisinde oylarını kullanıyor ve seçim sürecimizde Çanakkale’ye yakışır bir şekilde geçti. Seçime katılan tüm adaylara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada hiçbir şekilde sorun olmadan, kardeşçe ve barış içerisinde bir seçim süreci geçirdik. Bu ülkenin bu tür görüntülere ihtiyacı vardı, televizyonlarda yaşanan o hırçın tartışmaların aksine seviyeli bir seçim süreci geçirdik. Bu gün sonuç ne olursa olsun, kim belediye başkanı seçilirse seçilsin, bu şehre hizmet etmek için elinden geleni yapacaktır. Bu bakımdan Çanakkaleliler çok şanslı, bu düşünceyle bu şehrin kalkınması için, hareket ediyoruz. Bir ekonomik sıkıntının var olması her şeyi Ankara’dan beklemek demek değildir. Bizlerde burada elimizden geleni burada yapacağız. Çünkü bizim bir sloganımız vardı ‘Hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek’ diye. Bu bağlamda hep birlikte destekleşeceğiz, hep birlikte çalışacağız. Birde 3 ay boyunca bizlerle birlikte olan, kar, kış demeden Çanakkale halkına en doğru haberi ulaştırmak için çalışan siz basın mensuplarına da teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Başkan, kendi oyunu kullandıktan sonra İl ve İlçe Başkanları ile birlikte sandıkları gezmeye devam etti. Gökhan, erişebildiği herkesle selamlaştı.