Haberler

“BU ZAFER SİZLERİN ESERİDİR”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan aldığı oy oranıyla tüm Türkiye’de CHP’li belediye başkanlıklarını kazanan CHP’li adayların üzerinde oy alarak rekor kırdı.

Resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 61,02 oranında oy alan Ülgür Gökhan seçim sonucunu partili ve vatandaşlarla birlikte kutladı. Gökhan’ın kutlamasına İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz’da katıldı. Partililere ve vatandaşlara hitap eden Ülgür Gökhan; “Alınan seçim galibiyetinden dolayı son derece mutluyum. Yüzde 60’ın üzerinde seçimi kazandık. Bu zaferde siz Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş vatandaşlarımızın, partili çalışanlarımızın büyük emekleri var. Bu vesile ile şahsıma güvenerek beni sizlere tekrar aday gösteren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hanım efendi ve Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
“ŞİMDİ DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Seçim sonuçlarından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Tabi şimdi yüzde 60’ın üzerinde oy almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğlenmek hepimizin hakkı. Ama artık işimiz daha da zor. Halkımızın güvenini boşa çıkartmamak için şimdi daha fazla, daha çok çalışacağız. Ben sadece yüzde 60’ın belediye başkanı değil; bana oy vermeyenlerinde belediye başkanıyım. Kimseyi bugüne kadar ayırmadık, yine ayırmayacağız, herkese hizmet edeceğiz” dedi.
 
“SAYIN AYHAN GİDER’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Çanakkale’de seçimlerin birlik ve kardeşlik havasında geçtiğine dikkat çeken Ülgür Gökhan; “Birlik ve kardeşlik içerisinde bir seçim sürecini geride bıraktık. Bunda sayın Ayhan Gider’in de tutumunun büyük katkısı var. Germeden, kırıp incitmeden bir süreç geçmesine katkı sunduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.